У Вінниці з'явився новий ігровий комплекс на вулиці Сергєєва-Ценського

26 жовтня 2021, 15:46 (Відредаговано 26 жовтня 2021, 16:43)

Днями у Вінниці в районі олійножирового комбінату завершили реалізацію ще одного проєкту, який у минулому році став переможцем конкурсу Бюджет громадських ініціатив. На новому ігровому майданчику є комплекс для занять воркаутом, «шестигранник», гумові кулі, лави.

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують реалізовувати проєкти, які в 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» (БГІ). Він стартував у Вінниці шість років тому за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час в місті реалізували понад 70 цікавих та креативних ідей вінничан.

Автором проєкту по улаштуванню ігрового комплексу на вулиці Сергєєва-Ценського є Максим Ясюк. «Останніми роками у мікрорайоні олійножирового комбінату реалізували чимало проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Зокрема, спортивний та дитячий майданчики, фонтан, дитячі гірки, трибуни до спортмайданчика, облаштували вихід до джерела, також збудували волейбольний майданчик. Але у нашому районі живе чимало дітей, тому ще один ігровий майданчик зайвим не буде. Ось так і з'явилась ідея створення ігрового комплексу. Взагалі, наша громада досить активно голосує за проєкти. Адже люди бачать, що цей конкурс дієвий, голосування працює. Ми й надалі плануємо брати участь у конкурсі БГІ», – каже Максим Ясюк.

Як розповів директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, на новому майданчику облаштували гумове покриття для безпеки. «Тут всі охочі можуть займатись на спортивно-гімнастичному комплексі. Для дітей встановили комплекс «шестигранник» з канатними конструкціями, п'ять гумових куль для тренування м'язів гомілки та ступні. Зробили огородження, поставили лави, урни», – каже Віталій Місецький.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його