У Вінницькій дитячій музичній школі № 2 відбувся ARTstyle VINfest «Terra Baroko»

22 січня 2026, 15:28

Музика, пластика, колір і сценічна дія – у гармонійному поєднанні барокової естетики та сучасних форм наповнили залу Вінницької дитячої музичної школи № 2 під час проєкту ARTstyle VINfest «Terra Baroko». Подія зібрала понад 60 учасників і стала знаковою культурною подією у мистецькому житті міста.
У Вінницькій дитячій музичній школі № 2 відбувся ARTstyle VINfest «Terra Baroko»

ARTstyle VINfest «Terra Baroko» організували з метою популяризації та відродження культурних традицій, розвитку творчого потенціалу дітей і молоді, а також налагодження професійної взаємодії між мистецькими навчальними закладами міста й області. Важливим завданням проєкту стало піднесення рівня мистецтва та його представлення мешканцям Вінницької міської територіальної громади через виставкові експозиції, воркшопи, концертні й публічні заходи, а також формування культурного іміджу Вінниці як центру класичного мистецтва.

Кульмінацією дійства став Гала-концерт, яким завершилася насичена мистецька програма. У межах заходу відбулося урочисте вручення дипломів учасникам та учасницям за творчими номінаціями: «Артисти сцени», «Майстри пластики та кольору», «Майстри мистецтв». Нагородження провів директор Вінницької дитячої музичної школи № 2, голова організаційного комітету Віталій Москаленко.

«Вважаю, що проєкт “Terra Baroko” засвідчив високий мистецький і освітній рівень та має значні перспективи розвитку. Його головна цінність – у створенні простору творчого зростання для дітей і професійного діалогу для педагогів. Він поєднує традицію й сучасність, формуючи повагу до культурної спадщини та мотивацію до подальшого розвитку», – зазначив Віталій Москаленко.

Невід’ємною складовою ARTstyle VINfest стала ґрунтовна методична програма. У її межах відбулися майстер-класи, тематичні уроки та творчі зустрічі, спрямовані на професійний розвиток педагогів, обмін досвідом і формування сучасного мистецького мислення учнів.

Почесними гостями стали викладачі та студенти Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича, а також талановиті виконавці Вінницької дитячої музичної школи № 1. Їхня участь сприяла розширенню творчих контактів і поглибленню співпраці у сфері мистецької освіти.

Ідейною авторкою, сценаристкою та ведучою фесту стала старший викладач Вінницької дитячої музичної школи № 2 Оксана Лисюк. Організаційний комітет у складі завідувачки фортепіанним відділом Людмили Колебошиної, викладачів Оксани Лисюк та Юлії Закревської висловив слова вдячності всім гостям, учасникам і педагогам за активну участь, підтримку та спільне творення атмосфери відкритого мистецького простору.

«Окремі слова вдячності адресуємо батькам юних учасників й учасниць, які підтримують дітей у творчих починаннях і сприяють їхньому розвитку. Також висловлюємо щиру подяку Силам оборони України за можливість сьогодні навчатися та розвивати мистецтво у рідному місті», – говорить Віталій Москаленко.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси
Підтримка книговидання про Вінницю

Підтримка книговидання про Вінницю

Вінницька міська рада впроваджує Програму підтримки книговидання про Вінницю, метою якої є стимулювати видання якісної й різноманітної книжкової продукції, спрямованої на поширення знань про Вінницю