У Вінниці планується будівництво нового муніципального будинку - купити в ньому квартири зможуть і переселенці

26 травня 2022, 16:39 (Відредаговано 26 травня 2022, 16:41)

Сьогодні, 26 травня, виконком міської ради затвердив рішення про визначення квот та початок реєстрації кандидатів на участь по дев’ятому об’єкту Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади». Мова йде про багатоквартирний житловий будинок із підземним паркінгом, який зведуть на вулиці 600-річчя.

Вартість 1м2 житла затверджено в розмірі 22 990, що традиційно є найкращим варіантом поєднання ціни-якості на первинному ринку нерухомості.

Нагадаємо, відповідно до рішення сесії від 25 березня, вперше до участі у Програмі можуть долучитися працівники переміщених підприємств, які мають бажання оселитися у нашій громаді. Так само це стосується і внутрішньо переміщених осіб.

Також є окремі квоти для працівників бюджетної сфери (вчителі, медичні працівники), учасників бойових дій в Афганістані та учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС), членів родин загиблих військових, а також молодих та багатодітних сімей, людей із інвалідністю, осіб, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб, які перебувають на квартирному обліку.

Прийом заяв та реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло» буде здійснюватися з 10 по 27 червня 2022 року в приміщенні будівлі по вул. Соборна, 36 (ліве крило І поверху) з 10:00 до 16:30 (обідня перерва 13:00-14:00).

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів