В рамках заходів по наведенню ладу у дворах вінницьких висоток відремонтували майже пів сотні ігрових майданчиків

21 квітня 2022, 13:33 (Відредаговано 21 квітня 2022, 13:47)

Із середини березня у Вінниці тривали традиційні заходи по прибиранню прибудинкових територій. Під час них, окрім самого прибирання, проводиться ремонт різних елементів благоустрою. Зокрема, цього року мешканці багатьох будинків у договорах з управлінськими компаніями серед таких робіт замовили поточний ремонт та фарбування 48 дитячих і спортивних майданчиків.

Моніторинг стану таких майданчиків, які розташовані у дворах багатоповерхових житлових будинків, проводиться постійно. Але масово, як правило, їх ремонт проводиться саме навесні, перед початком сезону.

«Йдеться про поточний ремонт різних елементів майданчиків - сидінь, турніків, огородження або покрівель гірок. В цьому році мешканці у договорах з управлінськими компаніями замовили виконання ремонтних робіт 43 дитячих і 5-ти спортивних майданчиків. Наразі роботи виконані. Якщо під час експлуатації у весняно-літній період на майданчиках будуть з’являтись якісь дефекти або ушкодження - працівники управлінських компаній будуть їх оперативно усувати», - розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Він додає, що у разі, якщо жителі інших будинків, де у дворах є такі майданчики, бажають їх відремонтувати, то їм потрібно за рішенням загальних зборів співвласників внести зміни до договору з обраним управителем.

Також серед робіт, замовлених в цьому році жителями багатоповерхових будинків, які обслуговують управлінські компанії, був ремонт лавочок у дворах. Робітники полагодили майже пів сотні лавочок і 368 пофарбували.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста