Опубліковано 09 лютого 2022, актуалізовано 26 квітня 2022

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

Рятувальники застерігають громадян від необережного поводження з вогнем у пожежонебезпечний період!

В Україні триває пожежонебезпечний період. Він зазвичай розпочинається з моменту сходження снігового покриву навесні та продовжується до настання стійкої вологої осінньої погоди. У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Рятувальники закликають громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил безпечної життєдіяльності у цей період. Зокрема, йдеться про відповідальну поведінку під час перебування в природних екосистемах, а також - відпочинку в лісових масивах і на відкритих територіях. Адже, за статистикою, основною причиною виникнення пожеж в екосистемах є нехтування населенням елементарних вимог пожежної безпеки.

Отже, під час ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ потрібно дотримуватися таких правил:

• не розводьте відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;

• заборонено заїжджати автомобілем до лісу та залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

• не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;

• категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;

• організовуйте протипожежні розриви між очеретом та садовими ділянками;

• не лишайте легкозаймисті матеріали поблизу очерету;

• не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;

• очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля;

• не залишайте без нагляду розпалені багаття та не дозволяйте дітям розводити вогнища;

• при сильних поривах вітру не розпалюйте вогнище;

• залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління;

• заборонено спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

• проводьте роз’яснювальні бесіди з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть призвести до таких тяжких наслідків, як неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Шановні громадяни, закликаємо не ігнорувати застереження вогнеборців!

Якщо ви помітили займання на відкритих територіях — сповістіть про це Службу порятунку за номером 101!

До уваги громадян, які прибувають з інших областей до м.Вінниці та бажають отримати безоплатну вторинну правову допомогу

Відповідно до ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання вразливим верствам населення безоплатної правової допомоги у цивільних, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення. Внутрішньо - переміщені особи згідно з ЗУ "Про безоплатну правову допомогу" відносяться до категорії громадян, які мають право на безоплатну первинну правову допомогу, яка включає в себе:

 • надання правової інформації;

 • консультацій і роз’яснень з правових питань;

 • складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також надання допомоги у доступі до вторинної правової допомоги та медіації.

  Та безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в:

 • захисті,

 • здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами,

 • складенні документів процесуального характеру.

  Громадяни України, що звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб, мають право на представництво інтересів з питань, пов’язаних з отриманням довідки про взяття на облік ВПО.

  Також зазначаємо, що 13 березня 2022 року внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО. Тепер по довідку про взяття на облік ВПО кожен зможе звернутись не лише до органів соціального захисту населення РДА та міст обласного значення, а й до уповноваженої особи громади, ЦНАПу, а згодом – просто подати заяву через Портал Дія. Уповноважена особа територіальної громади/ЦНАПу після реєстрації заяви формує електронну справу з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики для включення інформації до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

  Детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером «гарячої лінії» системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). За згаданою «гарячою лінією» можна отримати консультацію з правових питань, дізнатися інформацію щодо актуальних адрес центрів та з’ясувати інші питання функціонування системи надання безоплатної правової допомоги. Також правову допомогу можливо отримати за такими адресами:

• Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Сектор "Вінницьке бюро правової допомоги №1" Адреса: вул. Василя Порика , 29, м. Вінниця, 21021 Телефон: (0432) 56-01-80; 38 (098) 00 26 774, 38 (098) 67 87 593; Email: vinnytsya1.vinnytsya@legalaid.vn.ua

• Сектор "Вінницьке бюро правової допомоги №2" Тел.: 068-186-48-21 E-mail: vinnytske@legalaid.vn.ua

• Сектор "Барське бюро правової допомоги" Адреса: вул. Героїв Майдану, 6, м. Бар, Тел.: (04341) 2-15-55, 063-744-64-62 E-mail: barske@legalaid.vn.ua

• Сектор "Жмеринське бюро правової допомоги" Адреса: вул. Валерія Брезденюка, 19, м. Жмеринка, Тел.: (04332) 5-23-78, 068-619-06-59 E-mail: zhmerynske@legalaid.vn.ua

• Сектор "Тиврівське бюро правової допомоги" Адреса: вул. Шевченка, 5, смт Тиврів, Тел.: (04355) 2-15-77, 096-579-50-31 E-mail: tyvrivske@legalaid.vn.ua

Вінницька обласна військова адміністрація повідомляє про організацію військового обліку внутрішньо переміщених осіб

Громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Вінницької області в період воєнного стану у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття, потрібно з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

Створення добровільних формувань цивільного захисту

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє про створення добровільних формувань цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації проти України. Для включення в добровільні формування цивільного захисту громадян України необхідно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем»

Відправок призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань навесні 2022 року не планується

Увага! Вінницька обласна військова адміністрація повідомляє:

На виконання Указу Президента від 29.12.2021 року №687/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році», розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 15.02.2022 №60 «Про забезпечення проведення чергових призовів громадян України а строкову військову службу у 2022 році».

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах, а також відвідує кладовища. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, цей факт робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій особливу увагу приділяють таким об’єктам.

Просимо дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у період Великодня! Адже від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню!


Публічне представлення виконання бюджету ВМТГ за 2021 рік


Публічне представлення інформації про виконання бюджету ВМТГ за 2021 рік


Публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2021 рік


Заявка – пропозиція щодо надання кредиту бюджету Вінницької міської територіальної громади


Вінничан запрошують на військову службу за контрактом до батальйону територіальної оборони

Вінницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України на військову службу за короткостроковим контрактом до батальйону ТрО (територіальної оборони). Держава гарантує соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх родин, а також виплату грошового забезпечення рядовому та сержантському складу. Військова служба здійснюється тільки в межах Вінницького району, військове містечко поблизу с. Пултівці, Якушинецької територіальної громади.

Основні вимоги під час відбору: вік від 35 до 55 років, досвід проходження військової служби, придатність за станом здоров’я, фізична підготовленість та психологічна стійкість, загальноосвітній рівень, мотивація до військової служби, відсутність судимостей.

Перевагами служби у підрозділах територіальної оборони є несення служби на території Вінницького району, збереження робочого місця та середньомісячної заробітної плати (для працюючих під час призову), стабільне грошове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовців ЗСУ, можливість долучитися до захисту Батьківщини. Консультації з усіх питань щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати, звернувшись до Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Вінниця, вул. Д.Галицького, 31. Або зателефонувати за номерами: 063-498-48-72; 096-211-70-35.


Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній за участю керівників виконавчих органів на 2022 рік

З графіком можна ознайомитись у прикріпленому файлі