Від початку року інженерні мережі відремонтували у семи вінницьких будинках

21 лютого 2022, 10:43

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують лагодити інженерні мережі у багатоквартирних будинках. З початку року комунікації відремонтували у семи багатоповерхівках. У планах цьогоріч капітально провести ремонт інженерних мереж у 18 будинках. Наразі роботи тривають у чотирьох багатоквартирних будинках.

Щороку у вінницьких багатоквартирних будинках ремонтують інженері мережі. Роботи проводять на умовах співфінансування, де 70% витрат покриває міський бюджет, решту грошей - 30% - сплачують мешканці. Однак, якщо жителі бажають створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, то один з видів капітальних робіт можливий виключно за бюджетні кошти. А якщо будинок зведений до 1970 року, фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів.

«Цьогоріч у 18 багатоквартирних будинках Вінниці заплановано відремонтувати інженерні мережі. Наразі роботи тривають у чотирьох багатоповерхівках. Зокрема, у будинку на вулиці Тімірязєва, 33 ремонт мереж холодного водопостачання виконали на 95%. У будинку на вулиці Гоголя, 15 на 80% полагодили мережі опалення. У висотці на вулиці Саксаганського, 15 теж на завершальному етапі комплексна заміна труб холодного та гарячого водопостачання. У багатоповерхівці на вулиці Жуковського, 12 нещодавно розпочали ремонт мережі опалення. Загалом від початку року відремонтували інженерні комунікації у семи вінницьких будинках», - розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Роман Фурман додає, що на умовах співфінансування у будинках також ремонтують дахи, електрощитові, герметизують міжпанельні стики, лагодять ліфти, замінюють вікна на енергоефективні, роблять благоустрій прибудинкових територій. Тож департамент житлового господарства міської ради готовий розглянути ініціативи співвласників будинку, які хочуть долучитися до співфінансування робіт та зробити свій дім сучаснішим та енергоефективнішим.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста