«Вільна українська»: розпочато набір на безкоштовні курси української мови для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на Вінниччині
05 червня 2024, 11:28
Невдовзі стартуватимуть заняття традиційних офлайн-курсів розмовної української мови. Цьогоріч для внутрішньо переміщених осіб, які бажають вдосконалити своє мовлення, на базі міських бібліотек відкривають три навчальні групи. Курс для кожної групи розрахований на три тижні та передбачає 12 занять.
Навчання в групах розпочнеться, як тільки набереться потрібна кількість охочих. Запрошення на перше заняття зареєстрованим учасникам і учасницям надійде електронною поштою.
Зареєструватись на курси на конкретній локації можна включно до 9 червня за покликаннями нижче. Кількість місць обмежена.
• Центральна міська бібліотека імені Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4): https://forms.gle/6DGSP6BX9HcfrQJR6 (заняття з вівторка по п'ятницю, з 17:30 по 18:50);
• Бібліотека-філія № 1 (просп. Коцюбинського, 49): https://forms.gle/TEbakqiPvB2E32XX7 (заняття з вівторка по п'ятницю, з 17:30 по 18:50);
• Центральна бібліотека для дітей та юнацтва (проспект Космонавтів, 63): https://forms.gle/e4CYtRDmf6kabmAm7 (заняття з вівторка по п'ятницю, з 17:30 по 18:50).
Цьогоріч Вінницька міська рада реалізує проєкт у партнерстві з ГО «ВІСЬ» у межах проєкту організації «Гуманітарне реагування в Україні ІІ».
Нагадаємо, «Вільну українську» з ініціативи міського голови у Вінниці організовують третій рік поспіль. Заняття традиційно проводитимуть вчительки-філологині шкіл Вінницької громади за спеціальною програмою, розробленою фахівчинями департаменту освіти та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників міської ради».
Загалом за два сезони реалізації проєкту у 2022 та 2023 роках заняття курсів охопили близько 560 дорослих і юних слухачів та слухачок.
Проєкт має на меті допомогти внутрішньо переміщеним особам подолати мовний бар’єр і навчитися розмовляти українською без перешкод. Програма курсів «Вільна українська» містить мовленнєвий практикум, ситуативне діалогування, виразне читання, артикуляційні вправи, лінгвістичні ігри та багато інших практик. Окрім того, на курсах можна довідатись про цікаві безкоштовні медіаресурси, які стануть корисними при самостійному вивченні української.
Теми
Контакти:
(0432) 59-54-44
vmuo@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
19 травня 2026, 16:39
Вінницькі педагоги провели майстерки для колег на зустрічі Global Teacher Prize Ukraine
-
18 травня 2026, 15:47
Алея громади, пташині будиночки та давні ремесла: у Вінницько-Хутірському ліцеї провели Екодень у громаді
-
18 травня 2026, 16:01
Містом на двох колесах: учні гімназії №24 подолали 4-кілометровий маршрут
-
15 травня 2026, 14:47
Зібрали на ярмарку й передали захисникам: вінницька гімназія №24 придбала автомобіль для фронту
-
13 травня 2026, 09:23
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу спільно з освітянською родиною Вінниці підготувала допомогу для 3-го армійського корпусу
-
13 травня 2026, 15:16
Ліцей №35 передав Нацгвардії дрони та інверторні генератори
Пов'язані новини
Усі новини-
18 травня 2026, 15:47
Алея громади, пташині будиночки та давні ремесла: у Вінницько-Хутірському ліцеї провели Екодень у громаді
-
18 травня 2026, 16:01
Містом на двох колесах: учні гімназії №24 подолали 4-кілометровий маршрут
-
15 травня 2026, 14:47
Зібрали на ярмарку й передали захисникам: вінницька гімназія №24 придбала автомобіль для фронту
-
13 травня 2026, 09:23
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу спільно з освітянською родиною Вінниці підготувала допомогу для 3-го армійського корпусу
-
13 травня 2026, 15:16
Ліцей №35 передав Нацгвардії дрони та інверторні генератори
-
11 травня 2026, 15:46
З ярмарку – на передову: вінницький ліцей №22 придбав для військових два позашляховики
Схожі сервіси
Усі сервіси
Конкурс "Бюджет шкільних проектів"
Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці
Реєстрація до дитячого садочка
Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.