Вінничани святкуватимуть Водохреща на Вишенському озері та біля водойми в районі олійножиркомбінату

18 січня 2022, 12:42

У середу, 19 січня, вінничани відзначатимуть Водохреща. О 11:00 свято розпочнеться на Вишенському озері, що у парку «Дружби народів». А о 12:00 – на озері в районі олійножирового комбінату (вул. Волошкова, 8). Під час заходів вінничани та гості міста зможуть взяти участь у спортивних конкурсах, послухати народну музику, а також – зануритися у хрещенську воду.

За традицією основні заходи на Водохреща у Вінниці пройдуть на двох локаціях: Вишенському озері та біля водойми в районі олійножиркомбінату. «На Вишенському озері святково-розважальна програма розпочнеться з 11:00. Окрім традиційного пірнання в ополонку, на вінничан чекають концертна програма, різноманітні конкурси та інтерактиви», – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Для гостей свята виступить гурт українських музик «Заграй» та співачка Вероніка Пінчук.

В рамках відзначення Водохреща комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради проведе спортивні естафети та конкурси.

Також о 12:00 свято Водохреща розпочнеться на водоймі, що в районі Вінницького олійножиркомбінату. Тут на вінничан чекають народні забави та виступи творчих колективів. Виступатимуть жіночий вокальний ансамбль «Криниченька» та народний аматорський чоловічий вокальний гурт «Джерело» (с. Великі Крушлинці).

Народний аматорський вокальний ансамбль «Водограй», (с. Гавришівка) виконає композиції «З Колядою ідем», «Небо і Земля» та інші. Також виступить народний аматорський фольклорний гурт «Подільські музики», з Вінницьких хуторів.

Вінничанам, відзначаючи Водохреща, варто пам’ятати про правила поведінки під час перебування на водоймі та під час купання. Нагадаємо, купатися слід під наглядом представників служби порятунку та лікарів. Перед купанням потрібно розігріти тіло, зробивши розминку. Занурюватися радять по шию, не замочивши голову, аби уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. У воді не можна затримуватися, а вийшовши з води – потрібно одразу витертися рушником і одягтися. Після чого зайти в приміщення і випити теплого чаю.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини