Вінничанин Богдан Довганюк здобув перемогу у Міжнародному конкурсі мистецтв «Марафон талантів»

18 листопада 2022, 13:19 (Відредаговано 18 листопада 2022, 13:21)

Учень відділу духових та ударних інструментів Вінницької дитячої музичної школи № 2, Богдан Довганюк, здобув диплом лауреата І ступеня у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Марафон талантів» (м. Відень, Австрія).

Юнак навчається у сьомому класі музичної школи по класу труба у викладача вищої категорії Сергія Ярошенка, концертмейстер Світлана Ліпська.

Викладач зазначив, що Богдан розпочав займатись у восьмирічному віці й вже через рік, завдяки своїй працелюбності та наполегливості, зміг взяти участь у Міжнародному конкурсі виконавців на духових інструментах «Vin Venti» та здобув 3 премію у своїй віковій категорії.

«Богдан дуже талановитий та старанний учень. Він є лауреатом багатьох престижних професійних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, учасником творчо-патріотичних марафонів на підтримку ЗСУ», – говорить викладач вищої категорії Вінницької дитячої музичної школи № 2 Сергій Ярошенко.

Також хлопець у складі естрадного оркестру «Fresh» (керівник Сергій Ярошенко) постійно бере участь у міських культурно-мистецьких заходах. Неодноразово отримував стипендію міського голови.

У майбутньому юний трубач планує пов'язати своє життя з музичним мистецтвом та стати професійним виконавцем.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його