Вінницька спортивна школа №2 увійшла в п’ятірку кращих шкіл України

19 квітня 2022, 14:10 (Відредаговано 19 квітня 2022, 14:20)

Щороку Міністерство молоді та спорту України підводить рейтинг закладів фізичної культури і спорту. Їх визначають за найбільшою кількістю очок, що нараховані за результатами виступів спортсменів у спортивних змаганнях згідно з таблицею визначення рейтингу у видах спорту. За результатами минулорічного рейтингу до п’ятірки кращих шкіл України потрапила Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №2.

Дитячо-юнацька спортивна школа №2 заснована у 1955 році. Наразі у школі культивується 6 видів спорту: веслування на байдарках та каное, веслувальний слалом, веслування на човнах «Дракон», спортивне орієнтування, тхеквондо ВТФ, радіоспорт. Для проведення навчально-тренувального процесу з веслування у школі є байдарки, каное, катери з підвісними двигунами та інший сучасний спортінвентар. На сьогодні у ДЮСШ №2 займається 280 спортсменів. В залежності від ситуації та задля безпеки дітей, тренування спортсменів проводять як у звичайному режимі, так і онлайн.

«У 2021 році Міністерство молоді та спорту України провело рейтинг серед спортивних закладів. За його підсумками міська дитячо-юнацька спортивна школа №2 увійшла в п’ятірку кращих шкіл України з 1280 шкіл нашої держави, набравши понад сто тисяч очок. Ця спортивна школа досягла вагомих успіхів. Вона культивує як олімпійські види спорту, так і неолімпійські. Має чудові спортивні традиції. Такі здобутки зумовлені покращенням спортивної інфраструктури у місті в цілому та у цій спортивній школі зокрема. Вже багато років в міських ДЮСШ високі спортивні результати на рівні чемпіонатів Світу та Європи. Дуже приємно, що наші спортивні заклади оцінюють на високому рівні. Для нас це мотивація працювати та розвиватись далі», - зазначає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Сергій Краєвський додає, що загалом комітету по фізичній культурі та спорту міської ради підпорядковано 7 спортивних шкіл Вінниці. Вони впродовж останніх років традиційно займають провідні позиції у Всеукраїнських рейтингах.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його