Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

Вінницькі школярі долучаються до патріотичного онлайн-марафону: роблять обереги та мотиваційні постери захисникам

12 жовтня 2021, 09:11 (Відредаговано 12 жовтня 2021, 09:29)

З 4 по 15 жовтня у школах Вінницької міської територіальної громади проходить патріотичний марафон, присвячений Дню українського Козацтва та Дню захисників та захисниць України. У рамках марафону учні беруть участь у різних майстер-класах, флешмобах, квестах, конкурсах історично-патріотичного характеру.

Днями учні 2-5 класів долучились до благодійної акції «Діти – янголи миру». Кожна дитина виготовляла оберіг з фетру, який має назву «Янгол-охоронець». А учні 1-11 класів збирали солодощі для військових, які захищають Україну на Сході.

Мета акції - підтримати українських військових та привітати їх з Днем захисників та захисниць України, підвищити рівень патріотизму серед учнівської громади, сприяти розвитку творчих здібностей та умінь, залучити школярів до активної громадської діяльності.

Всього дітьми було виготовлено близько 2 тисяч оберегів та зібрано 400 коробок солодощів. Виготовлені вироби та продукти харчування передали військовослужбовцям на Схід України. Участь в акції взяли учні із 40 шкіл Вінницької міської територіальної громади.

Організатори патріотичного марафону - департамент освіти Вінницької міської ради та Центр національно-патріотичного виховання, який функціонує на базі КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної».

У рамках патріотичного марафону відбуваються й інші заходи. З 4 по 13 жовтня у школах проходить онлайн-конкурс мотиваційних постерів «Я хочу миру на своїй землі!». У ньому беруть участь учні 7-10 класів. Учасники конкурсу розміщують створені постери на офіційному сайті освітнього закладу у розділі «Патріотичний марафон» та в соціальних мережах з хештегом #ПатріотичнийМарафон.

З 4 по 14 жовтня проходить танцювальний флешмоб «Я люблю Україну!». Кожен заклад формує танцювальну команду від 10 до 20 осіб. Відео танцювального флешмобу потрібно розмістити в соціальних мережах під хештегом #Я#Люблю#Україну.

12 жовтня серед школярів проведуть квест «Стежками козацької слави», а 13 жовтня відбудеться засідання історичного клубу «Покоління UA» на тему: «Як змінилися Збройні сили України за роки незалежності».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочку

Вибрати дошкільний навчальний заклад та зареєструватись з онлайн сервісом тепер просто та швидко.