«Вінницькі Вовчиці» увійшли в ТОП-5 кращих команд міжнародного змагання Sportmonda Bowl IX
02 червня 2023, 16:52
Як розповіла капітан команди «Вінницькі Вовчиці» Катерина Тетерук, Sportmonda Bowl IX - один з наймасштабніших та рейтингових турнірів у Європі з флаг-футболу.
«На ці змагання можна потрапити тільки за запрошенням, самому напроситись не вийде. Жіноча команда – наші дівчата змагались із вкрай досвідченими гравчинями з багатьох країн Європи. І за результатами дуже напружених матчів, вінницька команда потрапила у ТОП-5 кращих команд турніру», – говорить капітан команди Катерина Тетерук.
Дівчина зауважила, що у перший день змагань було важко, особливо в моральному плані.
«Наша країна знаходиться в умовах повномасштабної війни. Відчувався страх та невпевненість… Але все минуло, коли спортсменки з інших держав підходили до нас та виявляли свою підтримку та солідарність. Знаєте, це надзвичайно цінно сьогодні», – каже Катерина.
Також вона додала, що суперниці були досить сильними та досвідченими, адже займаються даним видом спорту понад 20 років, а особливо американки, для яких це майже рідний вид спорту. «Наша команда занурилась у вогонь змагання з професіоналами, і кожна хвилина була наповнена цінним досвідом, що зробило нас сильнішими та незламними. Ми були як одне ціле, – додає Катерина. – Ці міжнародні змагання дали змогу знайти підтримку, аби продовжувати розвивати флаг-футбол у Вінниці».
Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Сергій Краєвський, зазначив, що флаг-футбол набуває популярності в нашому місті, активно впроваджується в спортивний ритм та стає все більш популярним серед місцевих спортсменів.
Довідка:
Флаг-футбол – різновид американського футболу, а точніше – його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі – занести м'яч у залікову зону суперника. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м'ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець. У флаг-футбол грають, як діти, так і дорослі. Його розвивають усі європейські федерації американського футболу, як вид спорту, який допомагає освоїти складні технічні прийоми американського футболу, до автоматизму засвоїти тактичні комбінації, ігрові та рухові навички.
Теми
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Комітет по фізичній культурі і спорту
Контакти:
(0432) 65-52-92
sport@vmr.gov.ua
(0432) 65-52-93
Ще новини за темами
-
26 червня 2026, 15:02
Нові міжнародні нагороди: вінницькі тхеквондисти з МДЮСШ № 2 вибороли «срібло» та «бронзу»
-
26 червня 2026, 12:46
Вихованка Вінницької МДЮСШ № 2 Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо (ВТФ)
-
23 червня 2026, 11:57
Вінницькі спортивні школи провели серію фізкультурно-оздоровчих подій для дітей у пришкільних таборах
-
22 червня 2026, 16:43
Рухайся, дізнавайся, відкривай: у Вінниці провели Олімпійський день 2026
-
22 червня 2026, 15:21
У Вінниці відбувся відкритий міський турнір з баскетболу серед юнаків 2014 р.н та молодших
-
20 червня 2026, 16:09
Майже 500 учасників, 7 кілометрів містом і донат на підсилення бригади ЗСУ: у Вінниці відбувся Велодень
Пов'язані новини
Усі новини-
26 червня 2026, 12:46
Вихованка Вінницької МДЮСШ № 2 Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо (ВТФ)
-
23 червня 2026, 11:57
Вінницькі спортивні школи провели серію фізкультурно-оздоровчих подій для дітей у пришкільних таборах
-
22 червня 2026, 16:43
Рухайся, дізнавайся, відкривай: у Вінниці провели Олімпійський день 2026
-
22 червня 2026, 15:21
У Вінниці відбувся відкритий міський турнір з баскетболу серед юнаків 2014 р.н та молодших
-
20 червня 2026, 16:09
Майже 500 учасників, 7 кілометрів містом і донат на підсилення бригади ЗСУ: у Вінниці відбувся Велодень
-
17 червня 2026, 16:39
Маленькі за віком, великі за грою: юні футболісти з Вінниці стали абсолютними чемпіонами України