Вони облетіли весь світ: вінничани виготовляють браслети, які носять багато відомих людей, серед яких Посли Великобританії, зірки спорту та працівники Білого Дому
11 жовтня 2022, 12:49
В одній зі шкіл Вінниці з перших днів війни педагогічний колектив та школярі виготовляють патріотичні браслети. Спершу почали займатися рукоділлям, аби відволіктись від подій, а згодом вирішили передавати їх бійцям на фронт.
Це стало міжнародним проєктом, який підтримали освітяни з різних куточків світу, що об’єднуються задля сприяння миру та заохочення до позитивних дії та творчості дітей. Ініціатором створення проєкту стали Anne Robinson, відома авторка підручників від Кембриджського університету та Анна Дученко, заступник директора з НВР школи 25 м. Вінниця.
«Амбасадорами проєкту стали учні початкової школи № 25. Саме вони показали приклад усьому світу. Долучившись до плетіння браслетів, учні продемонстрували, свою віру в Перемогу України та прагнення миру на всій Землі, безмежну любов до своєі країни, бажання популяризувати нашу українську культуру та навіть створювати нові українські тренди», - зазначила директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.
Протягом семи місяців до реалізації цього проєкту були залучені різні країни, адже вінничани проводять майстер-класи в онлайн форматі, а мешканці закордонних країн після виготовлення браслетів продають їх у великій кількості і кошти донатять на потреби українських бійців.
На сьогодні вже десятки відомих людей носять браслети, виготовлені вінницькими дітьми. А у найближчих планах, презентувати їх Президенту України і Першій леді України.
«Спочатку ми створили цей проєкт у прагненні відволікти дітей від трагічних подій сьогодення, надихнути їх, допомогти розвинути нові навички і хобі, перетворити творчість у спільну для всього світу добру справу. І тут народилася ідея навчити дітей всього світу створювати браслети з українською символікою, що стануть своєрідним символом миру і єднання. Завдяки цьому проєкту про події в Україні знає весь світ, ми постійно отримуємо фінансову допомогу і фотозвіти від продажу наших браслетів», - розповідає заступниця директора з навчально-виховної роботи школи №25 Анна Дученко.
Теми
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Контакти:
(0432) 59-54-44
vmuo@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
12 червня 2026, 10:33
Вінницькі підлітки завершили курс громадянської освіти «Must Have»
-
11 червня 2026, 15:32
У Вінниці відзначили педагогів, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад
-
29 травня 2026, 16:57
У Вінниці відкрили реєстрацію на безкоштовні курси розмовної української мови «Вільна українська»
-
01 травня 2026, 16:47
Mercedes для передової: шкільна родина Вінницького ліцею №13 передала авто захисникам
-
28 травня 2026, 16:26
У Вінниці відзначили найактивніших у навчанні, творчості та спорті учнів: Сергій Моргунов привітав учасників «Таланту року – 2026»
-
28 травня 2026, 14:11
У Вінниці відкриють безкоштовні літні клуби для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб
Пов'язані новини
Усі новини-
11 червня 2026, 15:32
У Вінниці відзначили педагогів, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад
-
29 травня 2026, 16:57
У Вінниці відкрили реєстрацію на безкоштовні курси розмовної української мови «Вільна українська»
-
01 травня 2026, 16:47
Mercedes для передової: шкільна родина Вінницького ліцею №13 передала авто захисникам
-
28 травня 2026, 16:26
У Вінниці відзначили найактивніших у навчанні, творчості та спорті учнів: Сергій Моргунов привітав учасників «Таланту року – 2026»
-
28 травня 2026, 14:11
У Вінниці відкриють безкоштовні літні клуби для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб
-
28 травня 2026, 10:21
Вінниця зручна для всіх. У школах та садочках міста понад 70 дітей з особливими освітніми потребами отримують послугу супроводу під час інклюзивного навчання
Схожі сервіси
Усі сервіси
Реєстрація до дитячого садочка
Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.
Конкурс "Бюджет шкільних проектів"
Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці