З першої години ночі Вінницю розчищали від снігу

08 лютого 2022, 11:15

Сьогодні, 8 лютого, у Вінниці погіршилися погодні умови. Уночі розпочався мокрий сніг з дощем. О першій годині ночі спецтехніка виїхала прибирати місто від снігу та посипати дороги і тротуари протиожеледною сумішшю.

За прогнозами Вінницького обласного центру з гідрометеорології, сьогодні у Вінниці очікуються невеликі опади, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с. Температура впродовж доби буде близько 0 градусів. Завтра, 9 лютого, у місті буде хмарно з поясненнями, місцями ожеледиця. Стовпчики термометра вночі показуватимуть від двох градусів морозу до трьох градусів тепла. Вдень буде від нуля до 5 градусів тепла.

За словами начальника відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслава Хілінського, на дороги Вінницької громади виїхала 21 одиниця спецтехніки.

«Спочатку спецтехніка посипає головні магістралі міста, а потім - другорядні вулиці. Наразі автошляхи Вінниці повністю розчищені. Часто робота снігоприбиральної техніки ускладнювалась через автомобілі, які стояли на узбіччях доріг. Шановні водії, не залишайте власний транспорт вздовж автошляхів, не перекривайте проїжджі частини та під'їзди до будинків. Також закликаю автомобілістів дотримуватися дистанції зі спецтехнікою. Такі елементарні правила допоможуть комунальним службам якісно прибрати місто від наслідків снігопаду та безперешкодно посипати дороги і тротуари протиожеледними матеріалами», - розповів начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський.

Також прибирали сніг і у дворах багатоповерхівок. За словами директора департаменту житлового господарства міської ради Романа Фурмана, до прибирання снігу на прибудинкових територіях залучили майже 300 двірників. Вони з шостої години ранку розчищали сніг та посипали доріжки протиожеледними засобами.

Нагадаємо, що прибирання біля своїх будинків мають забезпечити мешканці приватного сектору, адже комунальні служби розчищають лише магістральні вулиці. На спуски та підйоми вивезено піщано-сольову суміш, яку містяни використовують самі.

Інспектори Муніципальної варти продовжують контролювати належне утримання прилеглих територій комерційних приміщень. Адже поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання від криги та снігу мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма прописана в Правилах благоустрою міста. Лише за лютий працівники Муніципальної варти склали 4 протоколи підприємцям за невжиття протиожеледних заходів, надали 22 приписи управляючим компаніям, 33 – суб’єктам господарювання.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради