15 грудня у Вінниці пройде фінальний етап конкурсу «The Best Cook»

13 грудня 2021, 16:41

З початку листопада у Вінницькій міській територіальній громаді проходить конкурс «The Best Cook», який ініціював міський голова Сергій Моргунов та спільнота гостинності. Проводять його з метою підтримки та розвитку гастрокультури та гастротуризму у громаді. У середу, 15 грудня, відбудеться фінальний етап конкурсу, де оберуть кращого кухаря міста.

На конкурс подали 20 заявок. В другий тур пройшли 11 конкурсантів, які працюють кухарями або здобувають цю професію на території Вінницької громади.

У другому турі конкурсанти готували три страви на власний вибір. Обов'язковим інгредієнтом однієї зі страв мала бути вишня, як символ Вінницького стандарту гостинності. Також кухарі використовували традиційні для Поділля продукти, демонстрували оригінальність та креативність.

Оцінювали роботу учасників відомі шеф-кухарі, представники медіа, гостинної, культурної та гастросфер Вінниці. До фінальних змагань дійшли 6 учасників: Олександр Авдєєв, Назар Вітюк, Олег Зінько, Сергій Марковський, Дмитро Палевський та Борис Сиченко.

Фінал конкурсу «The Best Cook» відбудеться 15 грудня. За умовами третього етапу, учасники працюватимуть одночасно, з визначеними продуктами та обладнанням. Переможця обиратимуть методом сліпої дегустації страви. Кращого кухаря визначать зіркові шефи Алекс Якутов та Олексій Повторейко.

Призери конкурсу отримають дипломи та премії. Призовий фонд складає 113 525 грн.

Організатори конкурсу - департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та ГО «Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль».

Пряму трансляцію фіналу можна буде переглянути на онлайн-ресурсах телеканалу «Віта» (на сайті, Ютуб-каналі та сторінці у Фейсбуці). Початок о 16:00.

Більше про конкурс можна дізнатися за посиланням https://www.facebook.com/TheBestCookVin/.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!