Маленькі вінничани вирушили у новорічну подорож двоповерховим автобусом

20 грудня 2021, 16:49

До дня святого Миколая та з нагоди початку різдвяно-новорічних свят у Вінниці презентували інтерактивну екскурсію «Новорічна подорож по-вінницьки».

Вінницька міська рада запросила дітей віком від 5 до 12 років пізнати місто з незвичного ракурсу – другого поверху екскурсійного автобусу-кабріолету, що став улюбленою атракцією вінничан та туристів у 2021 році. 19 грудня відбулися 2 розважально-пізнавальні подорожі. Обидві тривали по годині, а їх програма була адаптована під вік учасників: перша екскурсія – для дітей 5-8 років, друга – 9-12 років.

Понад 100 маленьких вінничан поринули у яскраву новорічну подорож разом з героями-аніматорами Ялинкою, Тигром та іншими казковими персонажами. Квест на головних площах міста, традиції святкування Нового Року та Різдва у Вінниці та країнах світу, запальні танці, подарунки – усе це доповнило святкову подорож містом і подарувало усім незабутні враження.

«Вінниця завжди святкує новорічно-різдвяний період у яскравих декораціях та з насиченою програмою для різного віку, – говорить директор департаменту маркетингу міста та туризму міської ради Олександр Вешелені. – Оскільки туристична сфера міста впевнено набирає обертів, виникла ідея поєднати святкову програму з екскурсією містом. Не тільки результат, а і попит вже перевищив наші очікування – за чверть доби ми отримали близько 400 заявок на участь. Кількість учасників у двох рейсах обмежувалася сотнею, тож з ініціативи міського голови решті було запропоновано взяти участь у додаткових екскурсіях, які проведуть у січні наступного року. Переконаний, що ті, хто вже побував на святкових рейсах, надовго запам'ятають цю новорічну казку і з такими ж гарними емоціями проведуть усі зимові свята».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!