Офіс туризму Вінниці провів екскурсію для дітей «Зоряним шляхом»

02 червня 2022, 14:48 (Відредаговано 02 червня 2022, 15:36)

Перша екскурсія Вінницею під назвою «Зірковий шлях» відбулася 1 червня, у День захисту дітей. Тому цього разу знайомитися з містом прийшли наймолодші. Цю подію Офіс туризму провів у рамках циклу інтерактивних дитячих екскурсій «Зірковий шлях».

Дивовижна подорож розпочалася з «космічного мосту» - арки Центрального парку ім. М.Леонтовича. Потім екскурсанти разом з екскурсоводом Оксаною Роздорожнюк, котра цікаво розповідала про історію Вінниці, попрямували алеєю видатних земляків до креативної фотолокації. Тут можна було переміститися машиною часу у минуле і не відмовити собі зробити світлину у стилі початку ХХ століття.

А особливі родзинки екскурсії - подорож архітектурними перлинами Міні-Вінниці та захоплююча мандрівка Всесвітом у планетарії припали до вподоби усім.

"Без сумніву, найкраща винагорода нашій команді – усміхнені обличчя маленьких мандрівників. Бо кожен з них – зірка! - каже керівниця КП "Офіс туризму Вінниці" Тетяна Маєвська – Радує, що охочих ось так змістовно прогулятися Вінницею стає все більше".

Організатори запланували ще дві екскурсії на 10 та на 17 червня. Для участі в наступних екскурсіях необхідно заповнити гугл-форми
10.06.- https://forms.gle/zrqmwFMEzqcdxSny8 17.06. - https://forms.gle/Wp8ip4sJVAAmDVcm6

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!