Сергій Моргунов: «Наближаємось до цілі – відкрити туристичний хаб у сезоні-2022»

04 жовтня 2021, 09:47 (Відредаговано 04 жовтня 2021, 09:48)

Реконструкцію приміщення для туристичного хабу на Соборній планують завершити у грудні. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов. Поступово вимальовуються обриси майбутнього хабу. Будівельники якраз почали працювати над оздобленням кімнат.

«Туристичний хаб на Соборній як «місце-магніт». Наближаємось до цілі – відкрити його у сезоні-2022, – каже Сергій Моргунов. – Раніше у частині будинку, де розміститься хаб (Соборна, 89), вже підсилили фундамент, влаштували монолітні міжповерхові перекриття, укріпили стіни. Окрім того, повністю замінили старий дах».

Також проводять й інші роботи: встановили індивідуальний тепловий пункт, змонтували віконні рами на 2 та 3 поверхах, наразі прокладають електричні та слабоструменеві мережі, будують систему опалення та вентиляції.

«Я вже розповідав про функціональну «начинку» Вінницького турхабу за інноваційними підходами. Також центр буде відповідати принципам відкритості, доступності, інклюзивності – облаштують ліфт, інклюзивний санвузол та пеленальну кімнату, – зазначив міський голова. – Туризм – одна з найперспективніших галузей сучасної економіки. Ми об’єднаємо туристичні сервіси в одному місці і створимо інноваційний простір для усіх, хто любить подорожі і Вінницю. Успіх Вінниці туристичної залежить і від активності усіх причетних до сфери гостинності».

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!