У Вінниці започатковують конкурс кухарів

05 листопада 2021, 14:00

У Вінницькі міській територіальній громаді відбудеться конкурс «The Best Cook», ініційований міським головою Сергієм Моргуновим та спільнотою гостинності. Взяти участь у ньому можуть усі охочі практикуючі та майбутні кухарі Вінниці. Змагання триватимуть впродовж листопада - грудня цього року.

Проєкт має на меті популяризувати вінницькі страви, гастробренди та автентичну продукцію подільської кухні, допомагати формуванню професійної української кулінарії, сприяти розвитку гастротуризму та створити умови для підвищення туристичної привабливості Вінниці.

Засновником конкурсу з ініціативи міського голови Сергія Моргунова виступив виконавчий комітет Вінницької міської ради. Організатори конкурсу - департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та ГО «Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль».

«Ідея конкурсу «The Best Cook» була сформована на бізнес-бранчі міського голови з рестораторами Вінниці. Цей проєкт сприятиме розвитку потенціалу регіонального різноманіття національної кухні та популяризації українських страв як культурного надбання і складової нематеріальної культурної спадщини, – зауважив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний. – Також це чудова нагода підвищити професійну майстерність кухарів, без огляду на те, чи вони вже визнані в індустрії, чи тільки починають свій шлях. Ініціатива допоможе створити нові можливості для розвитку гостинності та гастрономічного туризму у Вінниці».

Брати участь в конкурсі можуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які працюють кухарями на території громади або здобувають професію кухаря.

Конкурс буде проводитись в три етапи:

перший – прийом заявок-анкет до 15 листопада; другий (відбірковий) – з 17 листопада по 10 грудня; третій етап (фінальний) – 15 грудня 2021 року.

Для участі у першому етапі конкурсу кандидати подають наступні документи:

  • заява-анкета (за посиланням http://surl.li/anncx );
  • копія паспорта (сторінки 1 та 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або ID-картки разом з копією довідки про реєстрацію місця проживання;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера облікової картки платника податків.

Зазначені документи надсилаються на електронну адресу: hlibsill@gmail.com (з позначкою «На конкурс The Best Cook»).

Оцінювати роботу учасників будуть відомі шеф-кухарі, представники громадських організацій і об’єднань та почесні гості. Призери конкурсу отримають дипломи та премії. Призовий фонд складає 113 525 грн.

Конкурс проводиться на виконання заходів Програми розвитку туризму Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки в частині стимулювання розвитку гастрокультури.

З деталями участі, проведення та термінами, можна ознайомитися у положенні конкурсу за посиланням https://cutt.ly/VR7w9ub.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!